تعمیرات عینک

تعمیر فریم عینک طبی

تعمیر فریم عینک طبی

تعمیر فریم عینک طبی

تعمیر فریم عینک طبی در این مرکز توسط تعمیرکاران ماهرو باتجربه انجام می گردد. عینک برای کسی که به آن نیاز دارد، یک وسیله زینتی به حساب نمی آید و بخشی از ضروریات به حساب می آید و شکستن آن می تواند روند زندگی فرد را دچاراشکال نماید. برخی اوقات عینک آسیب دیده از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و میزان آسیب چندان زیاد نیست که نیازی به تعویض عینک باشد. در چنین مواردی با تعمیر فریم عینک طبی می توان آن را بازیابی نموده و از آن استفاده نمود.

تعمیر فریم عینک طبی شامل خدمات متنوعی می باشد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می گردد. یکی از شایع ترین آسیب هایی که یک عینک می تواند به آن دچار شود، آسیب دیدن عدسی، شکستن، ترک خوردن و یا خارج شدن آن می باشد که تعویض عدسی با توجه به نوع آن و نمره ای که دارد، در کوتاه ترین زمان ممکن تعویض می گردد.

گاهی در لولاها و مفصل های فریم عینک طبی شکستگی اتفاق افتاده است و تعمیر آن از طریق جوشکاری ممکن است. برخی از عینک ها از برندهای معتبر از جنس تیتانیوم می باشند و در صورت شکستگی نیاز به جوش تیتانیوم دارند تا بهترین نتیجه حاصل گردد که در این مرکز تعمیر فریم عینک طبی، جوشکاری تیتانیوم انجام می گیرد.

کائوچو یکی از متریال پراستفاده در ساخت عینک می باشد که در صورت شکستگی در این مرکز تعمیر فریم عینک طبی با استفاده از دستگاه های کاربردی و توسط تعمیرکار ماهر، می توان مشکل را رفع نمود.

پاره شدن نخ عینک نیز از مواردی است که سبب از جا درآمدن عدسی می گردد و نمی توان آن را در خانه به خوبی تعمیر کرد و تعمیرغیرکارشناسی می تواند موجب به هم خوردن تنظیمات عینک گردد.

در صورتی که عینک از فلزهای مرغوبی ساخته شده باشد و نیاز به آبکاری داشته باشد در این مرکز تعمیر فریم عینک طبی انجام می گیرد. در صورتی که عینک صاف روی صورت قرار نمی گیرد و کج می شود و وضعیت خوبی ندارد می توان با تعمیر فریم عینک طبی و تنظیم آن توسط تعمیرکار از آن استفاده نمود.

در این مرکز تعمیر فریم عینک طبی، انواع برندهای معتبر عینک مانند ری بن، شوپارد، پلیس و … پذیرفته شده و تعمیر آن ها با بالاترین کیفیت ممکن انجام می گیرد. به علاوه تعرفه های تعمیر فریم عینک طبی در این مرکز بسیار به صرفه می باشد.

مطالب مرتبط