نصب عدسی عینک

نصب عدسی عینک سعادت آباد

نصب عدسی عینک سعادت آباد

نصب عدسی عینک سعادت آباد

در این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیت بالا انجام می گیرد. عدسی عینک به دو صورت آفتابی و طبی (غیر رنگی) تقسیم می گردد. عدسی های آفتابی به دو صورت طبی و غیر طبی دسته بندی می شوند. عینک های آفتابی و طبی ساخته شده از متریال گوناگون موجود بوده و در این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد عرضه می گردد.

عدسی ها بر اساس ماده اولیه ای که در ساخت آن ها به کار رفته است، در سه گروه شیشه ای، پلاستیکی و پلی کربنات تقسیم می گردند که هر سه نوع آن ها در این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد قابل سفارش می باشند. عدسی های شیشه ای شکننده اند.

وزن سنگینی دارند و برای استفاده کودکان و نوجوانان مناسب نیستند. عدسی های پلاستیکی و پلی کربنات بسیار سبک تر از عدسی های شیشه ای هستند و انواع پلی کربنات در برابر شکستن بسیار مقاوم هستند که در این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد می توان آن را با کیفیت مرغوب تهیه نمود.

باید در نظر داشت که عدسی های پلی کربنات و شیشه ای، برای نمره های چشم بالا مناسب است زیرا در انواع فشرده تولید شده و در این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد ارائه می گردد.

پوشش هایی که بر روی عدسی قرار می گیرد و ویژگی های آن را تشکیل می دهد، بسیار متفاوت هستند که در این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد مورد استفاده قرار می گیرند. پوشش ضد خش یکی از آن ها است که برای عدسی های پلاستیکی و پلی کربنات که خش پذیر هستند، مناسب می باشد. عدسی های شیشه ای در برابر خش مقاوم هستند.

پوشش آنتی رفلکس یکی دیگر از پوشش هایی است که با حروف اختصاری AR نشان داده می شود و بر روی محصولات این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد در صورت درخواست قرار داده می شود. پوشش آنتی رفلکس در برابر تابش یا بازتابش نور مضر یا شدید، مقاوم بوده و چشم ها را محافظت می نماید.

این ویژگی هم در برابر نور خورشید و هم در برابر نور مانیتور و موبایل از چشم ها مراقبت می کند و با کیفیت بالا در این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد ارائه می گردد.

پوشش پولاریزه، پوشش فوتوکرومیک، پوشش UV، پوشش هیدروفوبیک و … انواع دیگری هستند که جهت اطلاع از چگونگی عملکرد آن ها و هزینه های مربوطه با این مرکز نصب عدسی عینک در سعادت آباد تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط